سورنا ویژن
سورنا ویژن سورنا ویژن

لیست مقالات

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام ، سونا و استخر

قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام ، سونا و استخر 16 تا 19 خرداد ماه 1402
مشاهده بیشتر ...

دومین نمایشگاه بین‌المللی فن‌آوری‌های صنعت ساخت و ساز

قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در دومین نمایشگاه بین‌المللی فن‌آوری‌های صنعت ساخت و ساز 16تا 19 خرداد ماه 1402
مشاهده بیشتر ...

سی امین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی،مواد غذایی،ماشین آلات و صنایع وابسته

قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در سی امین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی،مواد غذایی،ماشین آلات و صنایع وابسته 26 خرداد تا 29 خرداد 1402
مشاهده بیشتر ...

سی دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی، صادراتی صنعت مبلمان

قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در سی دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی، صادراتی صنعت مبلمان 26 خرداد تا 29 خرداد 1402
مشاهده بیشتر ...

نکات مهمی که در طراحی غرفه باید رعایت شود!

درست مانند خوردن، نوشیدن و حتی تلاش برای شستن موهای خود در ایستگاه فضایی بین المللی، انجام آزمایش های علمی در فضا برای فضانوردان کار ساده ای نیست. عوامل بسیار بیشتری برای خدمه وجود دارد که دانشمندان روی زمین نگران آن باشند. اگر ریزگرانش مهار نشود، می‌تواند گازها، غبار، مایعات و اجسام تیز را به یک کابوس شناور تبدیل کند. به لطف جعبه دستکش علوم میکروگرانشی (MSG)، افرادی که در ایستگاه فضایی هستند، از سال 2002 بدون این نگرانی، آزمایش های علمی را با خیال راحت انجام داده اند. آنها صدها مطالعه را
مشاهده بیشتر ...

غرفه ساز نمایشگاه کتاب

با توجه به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور ایران، اجرای غرفه‌های نمایشگاه کتاب برای جذب مخاطبین بیشتر به فرهنگ کتاب‌خوانی حساسیت بسیار بالایی دارد.
مشاهده بیشتر ...

غرفه ساز نمایشگاه فرش دستباف

ایرانیان از قدیم در حوزه بافت فرش‌های دستباف جذاب و منحصر به فرد فعالیت می‌کردند. اگرچه فرش‌های ماشینی با تنوع و مدل‌های جذاب خودشان توانسته‌اند تا حدودی جایگزین فرش‌های دستباف قدیمی شوند، اما هنوز هم فرش‌های دستباف محبوبیت بسیار زیادی در بازار ایران دارند.
مشاهده بیشتر ...

غرفه ساز نمایشگاه فرآورده های سلولوزی

غرفه ساز نمایشگاه فرآورده های سلولوزی نقش مهمی در رونق عرضه نمایشگاهی این محصولات دارد و غرفه سازی نمایشگاهی از مهمترین بخش‌های شرکت در نمایشگاه‌ها به‌شمار می‌آید.
مشاهده بیشتر ...

غرفه ساز نمایشگاه صنعت خودرو

غرفه‌های نمایشگاهی نقش مهمی در موفقیت نمایشگاه‌های صنعت خودرو ایفا می‌کنند. یک غرفه نمایشگاهی موفق باید بتواند توجه بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب کند، اطلاعات محصول را به طور موثر منتقل و تجربه‌ای جذاب و به یاد ماندنی برای بازدیدکنندگان ایجاد کند. در مطالعه این مطلب با ما همراه شوید تا بیشتر در این مورد با هم گفتگو کنیم.
مشاهده بیشتر ...

طراحی غرفه

طراحی غرفه نمایشگاهی فرایندی پیچیده و حساس بوده و با عوامل مختلفی شامل هدف از برگزاری غرفه، شناخت بازار هدف، فضای غرفه و بودجه مورد نیاز و قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی مرتبط است. در این مقاله به بررسی اصول طراحی غرفه نمایشگاهی خواهیم پرداخت. با ما تا انتهای متن همراهی کنید.
مشاهده بیشتر ...

اجرای غرفه سازی

نمایشگاه‌ها به عنوان کاتالیزور برای تغییر شکل پویایی صنعت عمل می‌کنند. دنیای طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه به سرعت در حال پیشرفت است که توسط مفاهیم نوآورانه و فناوری‌های پیشرفته هدایت می‌شود. طراحی و اجرای غرفه چشمگیر برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یک اثر ماندگار و تولید سرنخ‌های جدید در نمایشگاه‌ها و رویداد‌ها هستند، بسیار مهم است.
مشاهده بیشتر ...

ساخت غرفه

ساخت غرفه با کمک غرفه ساز نمایشگاهی و استفاده از آن در نمایشگاه، امروزه به روشی موفق برای جذب مخاطبان بیشتر و رونق بسیاری از کسب و کارهای موفق تبدیل شده است.
مشاهده بیشتر ...

غرفه ساز نمایشگاه میدکس

داشتن یک غرفه جذاب و تاثیرگذار از عوامل مهم در موفقیت در نمایشگاه میدکس به‌شمار می‌آید که به‌خوبی بیانگر ارزش و اهمیت کار غرفه ساز نمایشگاه میدکس نیز هست. در مطالعه این مطلب با ما همراه شوید تا بیشتر دو مورد غرفه ساز نمایشگاه میدکس و اهمیت کیفیت کار آن با هم گفتگو کنیم.
مشاهده بیشتر ...

قیمت غرفه نمایشگاهی

اگر مایلید طراحی موفقی را در غرفه نمایشگاهی خود تجربه کنید، باید در مورد قیمت طراحی غرفه واقع بین بوده و در صورت نیاز دست و دلبازی به خرج دهید.
مشاهده بیشتر ...